Doprava

Objednávky prijaté do 10:00 sú odosielané ten istý deň. Na výber máte z troch dopravcov. Záleží teda len na Vás, ktorého dopravcu si vyberiete.

Zásielkovňa

Pokiaľ chcete doručiť Vašu objednávku do jedného z odberných miest Zásilkovna, máme pre Vás aj túto možnosť.

Prehľad odberných miest Zásielkovňa nájdete TU

Dopravné v prípade výberu tohto spôsobu doručenia je za cenu 3,50 eur. V prípade, že si budete priať platiť na dobierku, príplatok činí 1 eur, teda dokopy 4,5 eur.

GLS

Pokiaľ chcete doručiť Vašu objednávku kurierom z doručeniem domov máme pre Vás GLS, ktoré posielame pomocou Zásielkovni.

Dopravné v prípade výberu tohto spôsobu doručenia je za cenu 4,50 eur. V prípade, že si budete priať platiť na dobierku, príplatok činí 1 eur, teda dokopy 5,5 eur.

SLOVENSKÁ POŠTA

Ste pracovne vyťažený a nemáte dostatok času, aby ste počkali na kuriéra? Potom je tu pre Vás zaručená istota v podobe Slovenskej pošty. Určite Vám nemusíme predstavovať ich kvalitné služby, za ktorými svoja mnohoročné skúsenosti. Pokiaľ Vám to, ako sa ľudovo povie "nehorí" a pre zásielku si pokojne zájdete na poštu, potom je pre Vás táto voľba tou správnou. 

Cena doručenia: 3,50 eur. V prípade, že si budete priať platiť na dobierku, príplatok činí 1 eur, teda dokopy 4,5 eur.

Doprava pri objednávke nad 50 eur je ZADARMO pri platbe prevodom či prostredníctvom GoPay. Na dobierku účtujeme poplatok vo výške 1,50 eur.